Polska, medal nagrodowy z Wystawy Przyrodniczo-Lekarskiej w 1891 r. w Krakowie

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:46:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, medal nagrodowy z Wystawy Przyrodniczo-Lekarskiej w 1891 r. w Krakowie

Polska, medal nagrodowy z Wystawy Przyrodniczo-Lekarskiej w 1891 r. w Krakowie

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:46:40
Numer:
152804
Opis: Polska - XIX wiek - Galicja, medal nagrodowy z Wystawy Przyrodniczo-Lekarskiej w 1891 r. w Krakowie, autorstwa Jana Nepomucena Langera; Aw: Napis w 7 wierszach, ZJAZD LEKARZY I PRZYRODNIKÓW W KRAKOWIE W NAGRODĘ UMIEJĘTNEJ PRACY, wokoło WYSTAWA PRZYRODNICZO-LEKARSKA; Rw: Wąż Eskulapa owinięty wokół czary, w tle gałązka laurowa i promieniejące słońce, wokoło ARS LONGA / VITA BREVIS
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 42 mm, 28.49 g, w oryginalnym pudełku, pięknie zachowany z patyną
Literatura: Przemysł-Sztuka-Polityka 324

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 406

— Oferty —

01-02-2018 22:46:34 przez: 055725
1)  330 zł
01-02-2018 22:46:39 przez: 055984
2)  320 zł
01-02-2018 22:46:24 przez: 055812
3)  270 zł
01-02-2018 22:46:34 przez: 055687
4)  270 zł
01-02-2018 22:46:18 przez: 056041
5)  230 zł
25-01-2018 22:34:44 przez: 055997
6)  220 zł
01-02-2018 18:24:02 przez: 055646
7)  220 zł
24-01-2018 09:55:53 przez: 055796
8)  180 zł

« powrót do listy