Polska, medal nagrodowy z Wystawy Higieniczno-Lekarskiej i Dydaktyczno-Przyrodniczej w 1888 we Lwowie

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:46:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, medal nagrodowy z Wystawy Higieniczno-Lekarskiej i Dydaktyczno-Przyrodniczej w 1888 we Lwowie

Polska, medal nagrodowy z Wystawy Higieniczno-Lekarskiej i Dydaktyczno-Przyrodniczej w 1888 we Lwowie

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:46:20
Numer:
152802
Opis: Polska - XIX wiek - Galicja, medal nagrodowy z Wystawy Higieniczno-Lekarskiej i Dydaktyczno-Przyrodniczej w 1888 we Lwowie, autorstwa Aleksandra Andrzeja Schindlera; Aw: W czterolistnej rozecie LWÓW / MEDAL ZASŁUGI / 1888, wokoło WYSTAWA HIGIENICZNO-LEKARSKA I DYDAKTYCZNO-PRZYRODNICZA; Rw: Kobieta w stroju antycznym na wprost trzymająca oburącz wijącego się węża, stojąca na postumencie z inskrypcją HYGIEA, wokoło wieniec laurowo-dębowy
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 36 mm, pięknie zachowany w oryginalnym pudełku
Literatura: Przemysł-Sztuka-Polityka 372

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 521

— Oferty —

30-01-2018 12:28:58 przez: 055733
1)  380 zł
01-02-2018 21:21:01 przez: 056330
2)  370 zł
27-01-2018 07:09:42 przez: 056016
3)  280 zł
25-01-2018 22:33:58 przez: 055997
4)  260 zł
24-01-2018 17:24:14 przez: 055832
5)  150 zł
22-01-2018 19:42:44 przez: 055666
6)  90 zł

« powrót do listy