Watykan, miniatura orderu św. Sylwestra, typu II z lat 1870-1880

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:46:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Watykan, miniatura orderu św. Sylwestra, typu II z lat 1870-1880

Watykan, miniatura orderu św. Sylwestra, typu II z lat 1870-1880

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:46:00
Numer:
152801
Opis: Watykan, miniatura orderu św. Sylwestra, typu II z lat 1870-1880, Aw: Św. Sylwester, wokoło SANC SILVESTER P. M.; Rw: Słabo czytelna data [MDCCLXI], wokoło GREGORIVS III RESTIVIT
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto z emalią 5.19 g, w ozdobnym pudełku rzemieślniczym V. Mayers Söhne, Kammer-Juweliere Ordenfabrikanten Wien
Literatura:

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 475

— Oferty —

01-02-2018 21:10:23 przez: 056025
1)  840 zł
29-01-2018 19:54:56 przez: 055743
2)  820 zł
01-02-2018 19:53:13 przez: 055713
3)  820 zł
25-01-2018 22:35:48 przez: 055997
4)  580 zł
24-01-2018 08:28:56 przez: 055794
5)  500 zł
22-01-2018 18:27:53 przez: 055641
6)  480 zł

« powrót do listy