Wielka Brytania, 2 szylingi (floren), 1942

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:41:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Wielka Brytania, 2 szylingi (floren), 1942

Wielka Brytania, 2 szylingi (floren), 1942

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:41:40
Numer:
152587
Opis: Wielka Brytania - Jerzy VI 1936-1952, 2 szylingi (floren), 1942
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 500, pięknie zachowane
Literatura: Spink 4081, KM 855

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 148

— Oferty —

22-01-2018 21:50:05 przez: 055704
1)  36 zł
26-01-2018 12:37:31 przez: 055926
2)  34 zł
22-01-2018 21:35:23 przez: 055696
3)  30 zł

« powrót do listy