Wielka Brytania, szyling, 1898

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:40:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Wielka Brytania, szyling, 1898

Wielka Brytania, szyling, 1898

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:40:40
Numer:
152584
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria 1837-1901, szyling, 1898, Londyn
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ryski w tle na awersie, ale bardzo ładny
Literatura: Seaby 3940A

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 264

— Oferty —

31-01-2018 20:26:28 przez: 056288
1)  90 zł
01-02-2018 21:32:06 przez: 056192
2)  85 zł
30-01-2018 17:42:25 przez: 056014
3)  55 zł
22-01-2018 21:49:04 przez: 055704
4)  50 zł
25-01-2018 22:50:07 przez: 055890
5)  50 zł

« powrót do listy