Wielka Brytania, szyling, 1826

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:40:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Wielka Brytania, szyling, 1826

Wielka Brytania, szyling, 1826

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:40:00
Numer:
152582
Opis: Wielka Brytania - Jerzy IV 1820-1830, szyling, 1826, Londyn
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ryski w tle na awersie, ale ładnie zachowany
Literatura: Seaby 3812

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 384

— Oferty —

01-02-2018 22:39:39 przez: 055704
1)  115 zł
01-02-2018 21:56:49 przez: 056252
2)  110 zł
01-02-2018 21:33:08 przez: 056192
3)  105 zł
01-02-2018 08:53:36 przez: 055989
4)  95 zł
01-02-2018 01:14:07 przez: 055724
5)  90 zł
24-01-2018 23:26:22 przez: 055869
6)  80 zł
23-01-2018 20:11:46 przez: 055770
7)  75 zł

« powrót do listy