Wielka Brytania, 2 pensy, 1797

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:39:20
152579
Opis: Wielka Brytania - Jerzy III 1760-1820, 2 pensy, 1797, Birmingham
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie na obrzeżu
Literatura: Seaby 3776

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 215

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  48 zł