Wielka Brytania, token wartości 3 szylingów, 1814

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:39:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Wielka Brytania, token wartości 3 szylingów, 1814

Wielka Brytania, token wartości 3 szylingów, 1814

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:39:00
Numer:
152580
Opis: Wielka Brytania - Jerzy III 1760-1820, token wartości 3 szylingów, 1814
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 14.51 g
Literatura: Seaby 3770, KM Tn5

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 291

— Oferty —

01-02-2018 22:38:53 przez: 055748
1)  220 zł
01-02-2018 22:38:19 przez: 056018
2)  210 zł
01-02-2018 21:32:03 przez: 056272
3)  145 zł
01-02-2018 17:14:36 przez: 056363
4)  120 zł
22-01-2018 20:10:50 przez: 055682
5)  90 zł

« powrót do listy