Węgry, obol, bez daty

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:37:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Węgry, obol, bez daty

Węgry, obol, bez daty

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:37:40
Numer:
152615
Opis: Węgry - Ludwik II Jagiellończyk 1516-1526, obol, bez daty, Aw: Pięciopolowa tarza herbowa; Rw: Madonna z dzieciątkiem, po bokach K-G
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: bardzo ładny i rzadki
Literatura: Huszar 855

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 441

— Oferty —

26-01-2018 09:51:01 przez: 056002
1)  210 zł
01-02-2018 21:36:18 przez: 055637
2)  200 zł
01-02-2018 21:09:33 przez: 056025
3)  160 zł
22-01-2018 22:01:43 przez: 055708
4)  150 zł

« powrót do listy