Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 50 centów, 1965 (1979)

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:36:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 50 centów, 1965 (1979)

Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 50 centów, 1965 (1979)

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:36:00
Numer:
152820
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 50 centów, 1965 (1979), z kontrmarką wybitą z okazji wizyty Jana Pawła II w USA w roku 1979
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebrna moneta w oryginalnym pudełku
Literatura: Grabowski 533

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 569

— Oferty —

01-02-2018 19:09:53 przez: 056189
1)  360 zł
01-02-2018 19:51:50 przez: 055713
2)  350 zł
28-01-2018 20:34:27 przez: 056044
3)  210 zł

« powrót do listy