Rosja, rubel, 1818 СПБ ПС

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:29:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, rubel, 1818 СПБ ПС

Rosja, rubel, 1818 СПБ ПС

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:29:00
Numer:
152825
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1818 СПБ ПС, Petersburg, dłuższe berło w łapie Orła, rzadszy wersja ogona
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Bitkin 124, Adrianov 1818в

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 152

— Oferty —

01-02-2018 22:16:48 przez: 055957
1)  320 zł
01-02-2018 22:26:19 przez: 055713
2)  310 zł
01-02-2018 20:15:36 przez: 056003
3)  290 zł
29-01-2018 15:58:09 przez: 056057
4)  185 zł
31-01-2018 22:23:13 przez: 056303
5)  140 zł
31-01-2018 15:39:54 przez: 056197
6)  130 zł

« powrót do listy