Rosja, rubel, 1817 СПБ ПС

Rosja, rubel, 1817 СПБ ПС

Rosja, rubel, 1817 СПБ ПС

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:28:40
152824
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1817 СПБ ПС, Petersburg, na rancie ... ЗОЛ 82 14/25 ДОЛИ, odmiana z małym berłem i koroną
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Bitkin 116, Adrianov 1817а

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 171

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  125 zł
4)  90 zł