Rosja, zestaw: 2 x dienga, 1750, 1753

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:25:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, zestaw: 2 x dienga, 1750, 1753

Rosja, zestaw: 2 x dienga, 1750, 1753

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:25:40
Numer:
152588
Opis: Rosja - Elżbieta 1741-1761, zestaw: 2 x dienga, 1750, 1753, Krasnyj Monetnyj Dwor
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: łącznie 2 sztuki
Literatura: Bitkin 360, Brekke 28 / Bitkin 364, 31

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 576

— Oferty —

01-02-2018 10:39:45 przez: 055831
1)  34 zł
01-02-2018 22:19:00 przez: 055748
2)  32 zł

« powrót do listy