Niemcy, talar (Vereinstaler), 1859 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:08:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar (Vereinstaler), 1859 A

Niemcy, talar (Vereinstaler), 1859 A

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:08:20
Numer:
152566
Opis: Niemcy - Schwarzburg-Sondershausen - Günther Fryderyk Karol II 1835-1880, talar (Vereinstaler), 1859 A, Berlin
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: nakład 15.000 sztuk
Literatura: AKS 38, Dav. 921, Thun 400

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 197

— Oferty —

01-02-2018 22:08:13 przez: 055695
1)  230 zł
01-02-2018 17:09:08 przez: 056363
2)  220 zł
01-02-2018 22:07:45 przez: 055812
3)  220 zł
01-02-2018 22:05:06 przez: 056298
4)  195 zł
01-02-2018 16:26:29 przez: 055847
5)  185 zł
29-01-2018 16:56:34 przez: 056060
6)  180 zł
30-01-2018 21:08:20 przez: 056008
7)  155 zł
22-01-2018 23:40:41 przez: 055711
8)  95 zł

« powrót do listy