Niemcy, talar pośmertny, 1836 G

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:06:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar pośmertny, 1836 G

Niemcy, talar pośmertny, 1836 G

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:06:40
Numer:
152632
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Antoni 1827-1836, talar pośmertny, 1836 G, Drezno, Konventionstaler, na obrzeżu napis GOTT SEGNE SACHSEN
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: nakład: 12.840 sztuk, rzadki i bardzo ładnie zachowany
Literatura: Dav. 870, AKS 85, Thun 315

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 242

— Oferty —

01-02-2018 19:39:58 przez: 056390
1)  1 100 zł
01-02-2018 22:06:37 przez: 055713
2)  1 050 zł
27-01-2018 06:50:16 przez: 056016
3)  940 zł
26-01-2018 22:03:56 przez: 056013
4)  920 zł
22-01-2018 22:00:49 przez: 055707
5)  900 zł

« powrót do listy