Niemcy, talar, 1784 IEC

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:04:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1784 IEC

Niemcy, talar, 1784 IEC

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:04:00
Numer:
151486
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August III 1763-1806, talar, 1784 IEC, Drezno
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Dav. 2695, Schnee 1079

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 288

— Oferty —

01-02-2018 22:03:22 przez: 056221
1)  350 zł
01-02-2018 22:03:48 przez: 056405
2)  340 zł
01-02-2018 18:59:51 przez: 055716
3)  300 zł
01-02-2018 20:31:51 przez: 056293
4)  290 zł
01-02-2018 17:46:03 przez: 055726
5)  250 zł
01-02-2018 08:25:42 przez: 055799
6)  230 zł
28-01-2018 19:44:02 przez: 055993
7)  175 zł
26-01-2018 22:39:44 przez: 056008
8)  170 zł
25-01-2018 17:24:08 przez: 055942
9)  165 zł
23-01-2018 19:53:38 przez: 055770
10)  155 zł
22-01-2018 23:26:05 przez: 055711
11)  150 zł

« powrót do listy