Niemcy, talar (Vereinstaler), 1871 A

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:03:00
152564
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm I 1861-1888, talar (Vereinstaler), 1871 A, Berlin, talar zwycięstwa (Siegestaler), wybity z okazji zwycięstwa nad Francją
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, lekko przetarty, ale piękny blask menniczy
Literatura: AKS 118, Dav. 785, Thun 272

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 199

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  160 zł
4)  155 zł
5)  140 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  125 zł
9)  115 zł
10)  110 zł