Niemcy, talar, 1786 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:57:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1786 A

Niemcy, talar, 1786 A

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:57:00
Numer:
151782
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk II Wielki 1740-1786, talar, 1786 A, Berlin
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowany
Literatura: Dav. 2590, Olding 70, v. Schr. 472

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 151

— Oferty —

01-02-2018 21:56:26 przez: 056221
1)  350 zł
01-02-2018 21:02:45 przez: 056338
2)  340 zł
01-02-2018 20:44:53 przez: 055716
3)  330 zł
01-02-2018 20:30:48 przez: 056293
4)  320 zł
01-02-2018 14:58:11 przez: 056342
5)  300 zł
29-01-2018 16:40:06 przez: 056060
6)  280 zł
25-01-2018 15:45:57 przez: 055922
7)  250 zł
25-01-2018 17:25:01 przez: 055942
8)  250 zł

« powrót do listy