Niemcy, talar, 1864 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:56:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1864 A

Niemcy, talar, 1864 A

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:56:40
Numer:
151808
Opis: Niemcy - Meklenburgia-Szwerin - Fryderyk Franciszek II 1842-1883, talar, 1864 A, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 38, Dav. 728, Thun 215

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 151

— Oferty —

01-02-2018 18:19:43 przez: 055695
1)  320 zł
22-01-2018 23:01:59 przez: 055711
2)  310 zł
01-02-2018 18:18:24 przez: 056008
3)  250 zł
31-01-2018 18:16:31 przez: 056279
4)  230 zł
29-01-2018 16:39:32 przez: 056060
5)  210 zł

« powrót do listy