Niemcy, talar (Vereinstaler), 1865

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:55:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar (Vereinstaler), 1865

Niemcy, talar (Vereinstaler), 1865

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:55:40
Numer:
152556
Opis: Niemcy - Hesja - Kassel - Fryderyk Wilhelm 1847-1866, talar (Vereinstaler), 1865
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje:
Literatura: Dav. 697, AKS 62, Thun 190

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 130

— Oferty —

01-02-2018 21:55:39 przez: 055695
1)  190 zł
01-02-2018 21:55:10 przez: 055812
2)  185 zł
01-02-2018 17:06:14 przez: 056363
3)  180 zł
29-01-2018 16:37:04 przez: 056060
4)  130 zł
22-01-2018 22:56:48 przez: 055711
5)  125 zł
24-01-2018 20:38:36 przez: 055847
6)  115 zł
23-01-2018 00:09:07 przez: 055634
7)  85 zł

« powrót do listy