Niemcy, talar, 1835

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:54:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1835

Niemcy, talar, 1835

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:54:40
Numer:
152554
Opis: Niemcy - Hesja - Kassel - Wilhelm II i Fryderyk Wilhelm 1831-1847, talar, 1835, Kassel
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: porysowane tło monety
Literatura: AKS 46, Dav. 692, Thun 184

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 132

— Oferty —

01-02-2018 21:54:34 przez: 055726
1)  160 zł
01-02-2018 21:54:28 przez: 056298
2)  155 zł
29-01-2018 16:35:01 przez: 056060
3)  140 zł
01-02-2018 16:21:48 przez: 055847
4)  130 zł
25-01-2018 10:08:29 przez: 055736
5)  120 zł

« powrót do listy