Niemcy, talar, 1855 B

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:53:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1855 B

Niemcy, talar, 1855 B

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:53:40
Numer:
151511
Opis: Niemcy - Hanower - Jerzy V 1851-1866, talar, 1855 B, Hanower
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 158, Dav. 678, Thun 170

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 105 zł
Cena szacunkowa: 175 zł
Ilość odsłon: 130

— Oferty —

01-02-2018 21:53:33 przez: 055726
1)  230 zł
01-02-2018 21:53:20 przez: 055812
2)  220 zł
01-02-2018 21:53:30 przez: 056298
3)  190 zł
01-02-2018 19:44:42 przez: 055770
4)  170 zł
01-02-2018 21:50:28 przez: 056405
5)  160 zł
01-02-2018 11:44:36 przez: 056060
6)  135 zł
01-02-2018 16:21:22 przez: 055847
7)  135 zł
22-01-2018 22:49:21 przez: 055711
8)  105 zł

« powrót do listy