Niemcy, talar, 1848

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:52:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1848

Niemcy, talar, 1848

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:52:40
Numer:
152553
Opis: Niemcy - Frankfurt- miasto, talar, 1848, Frankfurt
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: małe ryski w tle, ale bardzo ładnie zachowany
Literatura: AKS 39, Dav. 644, Thun 135

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 188

— Oferty —

01-02-2018 21:52:38 przez: 055726
1)  370 zł
01-02-2018 21:52:03 przez: 056221
2)  360 zł
01-02-2018 21:52:33 przez: 056298
3)  320 zł
01-02-2018 21:25:28 przez: 055794
4)  260 zł
01-02-2018 00:58:09 przez: 056016
5)  250 zł
31-01-2018 18:06:15 przez: 056279
6)  230 zł
29-01-2018 22:05:28 przez: 055826
7)  210 zł
29-01-2018 16:34:20 przez: 056060
8)  200 zł
22-01-2018 22:46:02 przez: 055711
9)  130 zł
23-01-2018 19:49:30 przez: 055770
10)  130 zł
22-01-2018 21:08:08 przez: 055695
11)  120 zł

« powrót do listy