Niemcy, talar, 1848

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:52:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1848

Niemcy, talar, 1848

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:52:20
Numer:
151784
Opis: Niemcy - Frankfurt- miasto, talar, 1848, Frankfurt
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 38, Dav. 643, Thun 134

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 299

— Oferty —

01-02-2018 21:52:14 przez: 055726
1)  420 zł
01-02-2018 21:52:06 przez: 055711
2)  410 zł
01-02-2018 21:51:57 przez: 056022
3)  310 zł
01-02-2018 21:23:53 przez: 055794
4)  300 zł
01-02-2018 18:11:08 przez: 056008
5)  290 zł
31-01-2018 18:05:34 przez: 056279
6)  280 zł
31-01-2018 14:17:08 przez: 056261
7)  270 zł
22-01-2018 21:07:42 przez: 055695
8)  240 zł

« powrót do listy