Niemcy, 24 mariengroszy, 1698

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:51:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, 24 mariengroszy, 1698

Niemcy, 24 mariengroszy, 1698

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:51:20
Numer:
151814
Opis: Niemcy - Brunszwik-Calenberg-Hannover - Jerzy Ludwik 1698-1714, 24 mariengroszy, 1698, Zellerfeld
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Dav. 422, Welter 2157

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 175

— Oferty —

01-02-2018 21:33:30 przez: 055832
1)  290 zł
01-02-2018 20:08:25 przez: 055957
2)  280 zł
01-02-2018 07:45:09 przez: 056315
3)  250 zł
31-01-2018 21:53:07 przez: 056298
4)  190 zł
30-01-2018 18:12:37 przez: 056196
5)  180 zł
28-01-2018 22:11:51 przez: 056051
6)  135 zł
26-01-2018 22:28:58 przez: 056008
7)  125 zł
22-01-2018 19:56:57 przez: 055677
8)  120 zł

« powrót do listy