Niemcy, talar, 1865 B

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:51:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1865 B

Niemcy, talar, 1865 B

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:51:00
Numer:
151580
Opis: Niemcy - Brema- miasto - system talarowy, talar, 1865 B, Hanower, II zawody strzeleckie w Bremie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny
Literatura: Thun 126, AKS 16, Dav. 628

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 401

— Oferty —

01-02-2018 21:50:52 przez: 055695
1)  450 zł

« powrót do listy