Niemcy, szóstak, 1686 BA

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:50:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, szóstak, 1686 BA

Niemcy, szóstak, 1686 BA

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:50:40
Numer:
151799
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm 1640-1688, szóstak, 1686 BA, Królewiec, krzyżyki pod literami BA
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowany
Literatura: Schrötter 1876

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 134

— Oferty —

23-01-2018 20:04:34 przez: 055773
1)  210 zł
01-02-2018 21:50:08 przez: 056221
2)  200 zł
01-02-2018 20:08:10 przez: 055957
3)  110 zł
01-02-2018 09:27:31 przez: 056327
4)  85 zł
24-01-2018 21:59:51 przez: 055857
5)  55 zł
23-01-2018 18:11:37 przez: 055762
6)  48 zł

« powrót do listy