Niemcy, talar (Vereinstaler), 1869

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:50:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar (Vereinstaler), 1869

Niemcy, talar (Vereinstaler), 1869

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:50:00
Numer:
152549
Opis: Niemcy - Bawaria - Ludwik II 1864-1886, talar (Vereinstaler), 1869, Monachium
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta w ładnym stanie zachowania, niestety wyczyszczona
Literatura: AKS 176, Dav. 611, Thun 105

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 295

— Oferty —

01-02-2018 21:49:57 przez: 056029
1)  190 zł
01-02-2018 21:49:51 przez: 055726
2)  185 zł
01-02-2018 21:49:05 przez: 056298
3)  180 zł
01-02-2018 20:55:17 przez: 055812
4)  155 zł
01-02-2018 16:20:53 przez: 055847
5)  145 zł
26-01-2018 22:27:25 przez: 056008
6)  140 zł
25-01-2018 17:26:54 przez: 055942
7)  135 zł
22-01-2018 22:34:00 przez: 055711
8)  125 zł
22-01-2018 22:22:47 przez: 055634
9)  80 zł
22-01-2018 19:27:36 przez: 055667
10)  75 zł

« powrót do listy