Niemcy, talar, 1778

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:48:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1778

Niemcy, talar, 1778

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:48:00
Numer:
151781
Opis: Niemcy - Bawaria - Karol II Teodor 1777-1799, talar, 1778, Monachium
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: justowany, ale z ładnym blaskiem menniczym
Literatura: Hahn 345, Dav. 1964

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 274

— Oferty —

01-02-2018 17:26:45 przez: 055869
1)  330 zł
01-02-2018 21:47:34 przez: 056221
2)  320 zł
01-02-2018 21:46:39 przez: 055713
3)  300 zł
28-01-2018 21:07:22 przez: 055716
4)  210 zł
28-01-2018 06:30:40 przez: 055832
5)  200 zł
26-01-2018 22:24:56 przez: 056008
6)  130 zł
22-01-2018 22:05:04 przez: 055634
7)  120 zł

« powrót do listy