Niemcy, talar, 1855 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:47:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1855 A

Niemcy, talar, 1855 A

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:47:00
Numer:
151811
Opis: Niemcy - Anhalt - Bernburg - Aleksander Karol 1834-1863, talar, 1855 A, Berlin
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 16, Dav. 504, Thun 3

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 205

— Oferty —

01-02-2018 21:46:47 przez: 056221
1)  280 zł
01-02-2018 20:55:44 przez: 055663
2)  270 zł
01-02-2018 20:53:39 przez: 055812
3)  250 zł
29-01-2018 16:31:39 przez: 056060
4)  200 zł
01-02-2018 17:54:52 przez: 056298
5)  195 zł
26-01-2018 22:21:02 przez: 056008
6)  185 zł
23-01-2018 18:09:43 przez: 055762
7)  180 zł

« powrót do listy