Niemcy, talar (Ausbeutetaler), 1834

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:46:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar (Ausbeutetaler), 1834

Niemcy, talar (Ausbeutetaler), 1834

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:46:40
Numer:
152547
Opis: Niemcy - Anhalt - Bernburg - Aleksander Karol 1834-1863, talar (Ausbeutetaler), 1834, Bernburg
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: nakład: 10.000 sztuk, rzadkie
Literatura: AKS 15, Dav 502, Thun 2

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1122

— Oferty —

01-02-2018 21:46:31 przez: 055663
1)  320 zł
01-02-2018 21:46:20 przez: 056221
2)  310 zł
01-02-2018 21:44:01 przez: 055713
3)  270 zł
01-02-2018 21:22:28 przez: 055812
4)  250 zł
29-01-2018 16:31:03 przez: 056060
5)  200 zł
26-01-2018 22:20:28 przez: 056008
6)  160 zł
23-01-2018 10:33:43 przez: 055736
7)  155 zł

« powrót do listy