Francja, 5 franków, 1813 L

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:46:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Francja, 5 franków, 1813 L

Francja, 5 franków, 1813 L

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:46:00
Numer:
152578
Opis: Francja - Napoleon Bonaparte 1804-1815, 5 franków, 1813 L, Bayonne
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Dav. 85, Gadoury 584

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 611

— Oferty —

01-02-2018 17:05:05 przez: 056363
1)  200 zł
01-02-2018 21:17:07 przez: 055832
2)  200 zł
01-02-2018 20:40:43 przez: 056017
3)  150 zł
31-01-2018 19:27:18 przez: 056018
4)  135 zł
28-01-2018 20:03:26 przez: 055634
5)  130 zł
26-01-2018 22:02:16 przez: 056013
6)  125 zł

« powrót do listy