Francja, ecu, 1785 R

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:45:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Francja, ecu, 1785 R

Francja, ecu, 1785 R

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:45:00
Numer:
152576
Opis: Francja - Ludwik XVI 1774-1793, ecu, 1785 R, Orléans
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: justowane, z blaskiem menniczym
Literatura: Gadoury 356, Droulers 883

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 199

— Oferty —

01-02-2018 21:44:18 przez: 056018
1)  430 zł
01-02-2018 21:44:31 przez: 055713
2)  420 zł
01-02-2018 21:43:19 przez: 056338
3)  310 zł
28-01-2018 06:29:36 przez: 055832
4)  300 zł

« powrót do listy