Austria, 1 floren, 1872

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:40:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Austria, 1 floren, 1872

Austria, 1 floren, 1872

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:40:20
Numer:
151869
Opis: Austria - Franciszek Józef I 1848-1916, 1 floren, 1872, Wiedeń
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny
Literatura: Herinek 572

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 351

— Oferty —

01-02-2018 21:29:42 przez: 056285
1)  95 zł
01-02-2018 21:40:10 przez: 055748
2)  90 zł
01-02-2018 15:17:01 przez: 056237
3)  60 zł
01-02-2018 02:27:00 przez: 055726
4)  50 zł
31-01-2018 07:30:00 przez: 056158
5)  42 zł
25-01-2018 17:27:38 przez: 055942
6)  38 zł
22-01-2018 21:25:13 przez: 055669
7)  36 zł

« powrót do listy