Austria, zestaw 2 x 3 krajcary (grosz), 1728, 1729

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:37:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Austria, zestaw 2 x 3 krajcary (grosz), 1728, 1729

Austria, zestaw 2 x 3 krajcary (grosz), 1728, 1729

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:37:20
Numer:
152570
Opis: Austria - Karol VI 1711-1740, zestaw 2 x 3 krajcary (grosz), 1728, 1729, Wiedeń
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: łącznie dwie sztuki
Literatura: Herinek 715, 716

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 586

— Oferty —

01-02-2018 21:37:05 przez: 056386
1)  190 zł
01-02-2018 21:36:05 przez: 055831
2)  185 zł
01-02-2018 17:27:13 przez: 055869
3)  100 zł
23-01-2018 14:07:15 przez: 055752
4)  50 zł
22-01-2018 20:48:40 przez: 055671
5)  48 zł

« powrót do listy