Polska, żeton 30 (kopiejek)

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:36:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, żeton 30 (kopiejek)

Polska, żeton 30 (kopiejek)

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:36:40
Numer:
152758
Opis: Polska, żeton 30 (kopiejek), Aw: Herb Lubicz, i napis wokoło Dobra Werbkowice, obwódka zewnętrzna z 62 perełek, Rw: Nominał 30 w obwódce
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 4.50 g, pęknięcie krążka
Literatura: Sikorski tom. V Pieniądz Zastępczy Majątków Ziemskich str. 35

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 248

— Oferty —

24-01-2018 14:35:44 przez: 055811
1)  60 zł

« powrót do listy