Cesarstwo Rzymskie, follis, 320

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:48:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Cesarstwo Rzymskie, follis, 320

Cesarstwo Rzymskie, follis, 320

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:48:40
Numer:
152432
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Kryspus 317-326, follis, 320, Tessaloniki, Aw: Popiersie cesarza w lewo, CRISPVS NOB CAES; Rw: Sztandar legionowy, pod nim siedzący dwaj jeńcy, VIRTVS EXERCIT, w polu S-F, w odcinku •TS•Δ•
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 3.01 g, przyzwoicie zachowany
Literatura: RIC 78

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 118

— Oferty —

22-01-2018 21:09:40 przez: 055691
1)  65 zł
01-02-2018 20:28:39 przez: 055777
2)  60 zł

« powrót do listy