Cesarstwo Rzymskie, follis, 320

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:48:20
152431
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Licyniusz II 317-324 - jako cezar, follis, 320, Tessaloniki, Aw: Głowa Licyniusza II w prawo, LICINIVS IVN NOB CAES; Rw: W wieńcu laurowym VOT V, CAESARVM NOSTRORVM, u dołu TSEVI
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 2.83 g, zielon patyna, rzadki i ładnie zachowany
Literatura: RIC 92 (R4)

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 157

1)  60 zł