Cesarstwo Rzymskie, follis, 317

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:47:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Cesarstwo Rzymskie, follis, 317

Cesarstwo Rzymskie, follis, 317

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:47:40
Numer:
152429
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Licyniusz I 308-324, follis, 317, Heraclea, Aw: Popiersie cesarza w lewo, IMP LICINIVS AVG; Rw: Brama obozowa z trzema kulistymi wieżami, PROVIDENTIAE AVGG, w odcinku MHTΓ
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 3.32 g
Literatura: RIC 17 (R2)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 186

— Oferty —

27-01-2018 19:14:47 przez: 056028
1)  85 zł
22-01-2018 21:09:55 przez: 055691
2)  80 zł

« powrót do listy