Cesarstwo Rzymskie, follis, 324-325

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:45:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Cesarstwo Rzymskie, follis, 324-325

Cesarstwo Rzymskie, follis, 324-325

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:45:40
Numer:
152425
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 324-325, Sirmium, Aw: Głowa cesarza w prawo, CONSTANTINVS AVG, Rw: Wiktoria krocząca w prawo, trzymająca trofeum i gałązkę palmową, depcząca siedzącego jeńca, SARMATIA DEVICTA, w odclnku SIRM
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 3.57 g
Literatura: RIC 48

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 171

— Oferty —

22-01-2018 21:10:08 przez: 055691
1)  80 zł
01-02-2018 20:45:38 przez: 056398
2)  80 zł
01-02-2018 19:42:39 przez: 055777
3)  70 zł
22-01-2018 20:31:52 przez: 055679
4)  48 zł

« powrót do listy