Cesarstwo Rzymskie, follis, 315-316

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:43:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Cesarstwo Rzymskie, follis, 315-316

Cesarstwo Rzymskie, follis, 315-316

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:43:40
Numer:
152419
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 315-316, Antiochia, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP CONSTANTINVS P F AVG; Rw: Jowisz stojący w lewo, trzymający Wiktorię na globie oraz berło, u jego stóp Orzeł, IOVI CONSERVATORI AVGG NN, po prawej B, w odcinku ANT
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 3.56 g, rzadka odmiana
Literatura: RIC 15 (R4)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 128

— Oferty —

01-02-2018 20:43:31 przez: 055957
1)  130 zł
01-02-2018 20:43:36 przez: 056137
2)  130 zł
28-01-2018 06:23:02 przez: 055832
3)  100 zł
01-02-2018 20:37:56 przez: 056017
4)  55 zł

« powrót do listy