Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 293-295

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:43:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 293-295

Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 293-295

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:43:00
Numer:
152417
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Dioklecjan 284-305, antoninian, 293-295, Antiochia, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP C C VAL DIOCLETIANVS P F AVG; Rw: Cesarz stojący po lewej, uściskujący dłoń Concordii, CONCORDIA MILITVM, w polu EΔ, w odcinku XXI
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 3.78 g, ładny portret
Literatura: RIC 322 - ale nie notuje takiej odmiany liter w polu

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 214

— Oferty —

01-02-2018 20:26:58 przez: 056308
1)  250 zł
01-02-2018 20:07:38 przez: 056374
2)  240 zł
28-01-2018 06:21:50 przez: 055832
3)  100 zł

« powrót do listy