Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 267-268

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:39:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 267-268

Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 267-268

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:39:20
Numer:
152406
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Galien 253-268, antoninian, 267-268, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, GALLIENVS AVG; Rw: Jeleń kroczący w lewo, DIANAE CONS AVG, u dołu X
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 2.62 g, ładny
Literatura: RIC 179

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 424

— Oferty —

01-02-2018 20:39:17 przez: 055873
1)  190 zł
01-02-2018 20:39:14 przez: 056402
2)  185 zł
01-02-2018 09:35:15 przez: 056252
3)  75 zł
25-01-2018 10:10:27 przez: 055890
4)  60 zł

« powrót do listy