Cesarstwo Rzymskie, denar, 134-138

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:36:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Cesarstwo Rzymskie, denar, 134-138

Cesarstwo Rzymskie, denar, 134-138

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:36:00
Numer:
152605
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Hadrian 117-138, denar, 134-138, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, HADRIANVS AVG COS III P P; Rw: Salus stojąca w prawo, karmiąca węża wijącego się na ołtarzu, SALVS AVG
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 2.86 g
Literatura: RIC 267

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 929

— Oferty —

28-01-2018 00:02:30 przez: 055710
1)  230 zł
30-01-2018 22:39:43 przez: 055701
2)  220 zł
26-01-2018 11:36:48 przez: 056004
3)  200 zł

« powrót do listy