Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:35:40
152622
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Baktrii (Afganistan) - Menander 160-145 pne, tetradrachma, Pushkalavati, Aw: Popiersie króla w prawo, ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΣΩΤΗΡΟΣ ΜΕΝΑΝΔΡΟΥ; Pallas stojąca w lewo, trzymająca tarczę i rzucająca piorun
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 8.98 g, patyna
Literatura: Sear 7597, Mitchiner ACW 1765-1767

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 259

1)  320 zł
2)  310 zł