Grecja i posthellenistyczne, stater, 333-323 pne

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:33:40
152620
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Cylicja - Tarsos - Balakros 333-323 pne, stater, 333-323 pne, Aw: Baaltars siedzący na tronie w lewo, trzymający berło, po lewej kłos zboża i kiść winogron, po prawej hełm i litera B, pod tronem litera M; Rw: Popiersie Ateny trzy-czwarte w lewo
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 10.40 g, zacięty krążek, patyna
Literatura: Sear 5654

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 319

1)  720 zł
2)  700 zł