Włochy, zestaw monet

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:44:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Włochy, zestaw monet

Włochy, zestaw monet

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:44:40
Numer:
150620
Opis: Włochy - Królestwo Włoch - Wiktor Emanuel III 1900-1943, zestaw monet, w skład lotu wchodzi: 5 lirów 1927 oraz 50 centymów 1920 (Rzym)
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro i nikiel, łącznie 2 sztuki
Literatura: Pagani 710, 800

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 176

— Oferty —

01-02-2018 22:44:16 przez: 056019
1)  50 zł
01-02-2018 22:43:36 przez: 055713
2)  48 zł
01-02-2018 22:42:28 przez: 055748
3)  40 zł
25-01-2018 22:51:34 przez: 055890
4)  26 zł

« powrót do listy