Włochy, 1 lir, 1899

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:44:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Włochy, 1 lir, 1899

Włochy, 1 lir, 1899

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:44:00
Numer:
150627
Opis: Włochy - Królestwo Włoch - Umberto I 1878-1900, 1 lir, 1899, Rzym
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro
Literatura: Pagani 606

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 248

— Oferty —

29-01-2018 09:57:39 przez: 056014
1)  22 zł
26-01-2018 12:39:09 przez: 055926
2)  20 zł
22-01-2018 18:23:54 przez: 055646
3)  18 zł

« powrót do listy