Czechy, medal autorstwa W. Seidana z 1859 r. wybity w Wiedniu w zakładzie A. Pittn..

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:45:40
117795
Opis: Czechy, medal autorstwa W. Seidana z 1859 r. wybity w Wiedniu w zakładzie A. Pittnera, z okazji odsłonięcia pomnika marszałka Radetzkiego w Pradze, Aw: Głowa marszałka w lewo, FELDMARSCHALL GRAF RADETZKY V. RADETZ / POLNÍ MARŠAL HRABĚ RADECKÝ Z RADČE, Rw: Widok pomnika, RADETZKY - MONUMENT IN PRAG / PAMÁTNÍK RADECKÉHO V PRAZE / DEN MITGLIEDERN DES KUNSTVEREINES FÜR BÖHMEN IM JAHRE 1859 / ČLENŮM JEDNOTY KRASOUMNÉ V ČECHÁCH NA ROK 1859
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 147.80 g, 80 mm, piękny
Literatura: Wurzbach 7771, Hauser 2216

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 240

1)  260 zł
2)  250 zł