Zakończenie: 17-09-2015 20:30 ÷ 22:28
Polska, medal nagrodowy Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu, 1929
117171
medal niesygnowany, Aw: Orzeł państwowy otoczony wieńcem ... | III+ |
210 zł szac. 100 zł 381 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, zestaw łowieckich medali nagrodowych
117188
1. medal z uszkiem Pokaz trofeów łowieckich, na stronie o... | III+/III |
195 zł szac. 100 zł 328 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal z uchem Pamiątka z Wystawy w Częstochowie, 1909
117185
sygnowany WIŚNIEWSKI i SKA, Aw: Kłos zboża z kokardą i na... | II |
190 zł szac. 125 zł 371 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, jednostronny medal LIMANOWA - TARNÓW - GORLICE, 1915
117181
autorstwa Franciszka Mazura, Aw: Kawalerzysta przed mogił... | II- |
190 zł szac. 125 zł 810 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 550-lecie Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej zestaw 2 medali, 1882
117201
1. medal z uszkiem sygnowany A.MACNUS, Aw: Obraz podtrzym... | II/III |
170 zł szac. 125 zł 756 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal z uszkiem 100 rocznica Powstania Kościuszkowskiego, 1894
117175
sygnowany J BIAŁAS POZNAŃ, Aw: Popiersie Kościuszki 3/4 w... | I- |
170 zł szac. 125 zł 665 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, zestaw medalików z uszkiem
117191
1. jednostronny medal Juliusz Słowacki 1849, średnica 17.... | I-/III |
155 zł szac. 100 zł 580 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy Towarzystwa Przemysłowców w Gostyniu 1886 r, 1886
117017
niesygnowany, Aw; Herb trójpolowy pod koroną i na- pis w ... | II |
145 zł szac. 200 zł 770 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę 200. rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej, 1883
117173
Aw: Popiersie króla w lewo w wieńcu laurowym, sygnatura F... | III |
130 zł szac. 100 zł 1613 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Muzeum Narodowe w Krakowie, 1909
117198
medal niesygnowany autorstwa Jana Bukowskiego i Ignacego ... | I- |
130 zł szac. 50 zł 268 wyświetleń |
3 | zakończona |